Přijďte na úklid Trash Hero

Nemusíte se nikam hlásit předem, zkrátka se objevte na ohlášeném místě v určený den a čas. Máme pro vás rukavice, pytle na odpadky i dobrou náladu, chybí už jen vaše ruce.

Úklidy pořádají jednotlivé základny Trash Hero. Všechny aktuální termíny najdete na Facebooku Trash Hero Czech republic.

Termíny nejbližších úklidů

Uklízejte i ve vašem městě

Pomůžeme vám rozjet základnu Trash Hero tam, kde žijete. Stačí uklízet aspoň jednou měsíčně a šířit myšlenku, že každý může být hrdinou. Odměnou vám bude čisté okolí, obdiv ostatních a nová „žlutá“ rodina hrdinů.

Napište nám

Pořiďte si Trash Hero lahev

Utracených 250 Kč se vám vrátí obratem zpět. Můžete s ní cestovat, kam chcete – pitná voda do ní poteče zdarma v celé republice i jihovýchodní Asii.

Mapa lahví a vody zdarma

Doplňujte vodu hrdinům

Jste kavárna, restaurace, hotel nebo obchod? Staňte se studánkou pro kolemjdoucí hrdiny. Slibujeme propagaci na našich webech a sociálních sítích, posílení bezobalové myšlenky... a ještě vám z toho něco kápne.

Stáhněte si PDF o lahvích

Zavolejte hrdiny do školy

Zorganizujeme společně přednášku a úklid. Naši dobrovolníci nadchnou pro ekologii děti různého věku. Máme speciální program pro mateřské, základní i střední školy.

Napište nám

Přispějte na žlutá trička

V Trash Hero pracujeme všichni zdarma, ale některé věci se bez peněz neobejdou. Váš finanční příspěvek použijeme na trička dobrovolníků, pomůcky na úklidy, tisk vzdělávacích materiálů a školení pro české základny Trash Hero.

Náš transparentní účet