Pitná voda zdarma

Celosvětově se vyrobí 1 milion plastových lahví za JEDNU minutu. Proto vidíme smysl především v prevenci odpadu, tedy žádné PETky nekupovat, abychom je pak ani nemuseli uklízet. :)

Dolej si kohoutkovou

Konec PETkám a žízni! Stačí, když přijdete prázdnou lahví do spřáteleného podniku – s úsměvem vám dolijí pitnou vodu zdarma. Nemusíte žíznit, kupovat novou plastovou lahev nebo se tajně plížit na záchod pro kohoutkovou vodu. A kde všude vám nalejí? Koukněte níže na naši českou mapku. Dnes vám vodu doplní na cca 200 místech po Česku.

Trash Hero Czech republic spojilo síly s projektem Dolej si. Studenská iniciativa z Univerzity Palackého v Olomouci domluvila desítky podniků, kde vám dolijí pitnou vodu s úsměvem do jakékoliv lahve. Tehdejší studenti už ale mají tituly, a tak jsme spojili síly a dále šířime vodu zdarma.

Chcete dolévat vodu i u vás? Napište na lahve@trashhero.org.

Lahve Trash Hero

Ještě nemáte vlastní? Pořiďte si nerezovou 0,7litrovou lahev Trash Hero. Doteď se díky Trash Hero Thailand a Trash Hero Indonesia prodalo přes 90 tisíc lahví, čímž se ušetřilo víc jak 32,5 milionu jednorázových plastových lahví!!!💧Lahev Trash Hero přijde vhod všem cestovatelům – naše nerezová lahev funguje jako vstupenka ke pitné vodu zdarma. Stovky restaurací, hotelů a barů najdete na mapě trashhero.org/refill.

Za jednotnou cenu 250 Kč ji koupíte na těchto místech v Česku:
Brno – KONOHA sushi
České Budějovice – Trvalé Pytliště
Karviná – ZDRAVÍ V RÁJI
Liberec – Drogérie a zdravá výživa (OC Tesco)
Praha – Kohoutek ve dvoře
Praha – Petrův bio obchůdek