Pitná voda zdarma

Celosvětově se vyrobí 1 milion plastových lahví za JEDNU minutu. Proto vidíme smysl především v prevenci odpadu, tedy žádné PETky nekupovat, abychom je pak ani nemuseli uklízet. :)

Dolej si kohoutkovou

Konec PETkám a žízni! Stačí, když přijdete s prázdnou lahví do spřáteleného podniku – s úsměvem vám dolijí pitnou vodu zdarma. Nemusíte žíznit, kupovat novou plastovou lahev nebo se tajně plížit na záchod pro kohoutkovou vodu. A kde všude vám nalejí? Koukněte níže na naši českou mapku. Dnes vám vodu doplní na cca 200 místech po Česku.

Trash Hero Czech republic spojilo síly s projektem Dolej si. Studenská iniciativa z Univerzity Palackého v Olomouci domluvila desítky podniků, kde vám dolijí pitnou vodu s úsměvem do jakékoliv lahve. Tehdejší studenti už ale mají tituly, a tak jsme spojili síly a dále šíříme vodu zdarma.

Chcete dolévat vodu i u vás? Napište svou adresu a info o vás na e-mail lahve@trashhero.org nebo pošlete zprávu na Facebook DOLEJ SI.

Lahve Trash Hero

Ještě nemáte vlastní? Pořiďte si nerezovou 0,7 litrovou lahev Trash Hero. Doteď se díky Trash Hero Thailand a Trash Hero Indonesia prodalo přes 90 tisíc lahví, čímž se ušetřilo víc jak 32,5 milionu jednorázových plastových lahví!!!💧 Lahev Trash Hero přijde vhod všem cestovatelům – naše nerezová lahev funguje jako vstupenka k pitné vodě zdarma. Stovky restaurací, hotelů a barů najdete na mapě trashhero.org/refill.

Za jednotnou cenu 250 Kč ji koupíte na těchto místech v Česku:
Brno – Husákovy děti, Křížová 4
České Budějovice – Trvalé Pytliště, Lipenská 12
Karviná – ZDRAVÍ V RÁJI, Ciolkovského 52
Liberec – Drogérie a zdravá výživa (OC Tesco), nám. Soukenné 669/2A, Perštýn
Praha – Kohoutek ve dvoře, Klapkova 1035/28, Praha 8
Praha – Petrův bio obchůdek, Bubenské nábřeží, Holešovická tržnice - hala 22
Praha – Bezobalový koloniál Jelen, Mečislavova 225, Praha 4
Praha – APM Sport, Voctářova 2401, 180 00 Praha 8-Libeň
Praha – Koloniál Zdravá žába, U starého mlýna 16/10, 104 00 Praha
Praha – Bout, Nitranská 918/14, 130 00 Praha
Vlašim – Bez Obalu Vlašim, Kollárova 1799, 258 01 Vlašim

-->